Hotline: +420 777 900 875

Language: CZ / EN

Bezplatná konzultace

Konzultace? Jak to probíhá?

Při konzultaci zhodnotíme stav Vašeho tattoo nebo pigmentové skvrny, stáří pigmentu a hloubku uložení. Také zjistíme kvalitu a přepokládanou časovou náročnost k odstranění tattoo. Následně vypočítáme předběžnou cenu a můžeme provést testovací zákrok.


Bolí odstranění tetování laserem?

Laser způsobí v pokožce rozstřelení pigmentu, na citlivých místech mohou být proto záblesky laseru vnímatelné. V případě zájmu klienta je možné pokožku znecitlivit pomocí anestetické masti.

 

Proč musím přijít několikrát?

Pigmentová barva je v pokožce uložena v několika vrstvách - v různých hloubkách. Laser je velmi přesný nástroj, který rozstřelí pigment jen v určité úrovni hloubky - následně, při příští návštěvě rozstřelíme zase další vrstvu barvy. 

 

Kolik návštěv musím absolvovat?

To je velmi individuální, záleží na kvalitě, stáří a použitých barvách - vzhledem k tomu, že máme zkušenosti s tetováním, dokážeme velmi přesně určit typ a kvalitu barvy. Počet ošetření pro odstranění profesionálního tattoo se pohubuje v rozmezí 5 - 10.

 

Co mě čeká po odstranění tetování?

Po odstranění tetování laserem je třeba dodržovat několik doporučení, například chránit pokožku před slunečním zářením, starat se pečlivě o čerstvě odstraněné tattoo prostřednictvím hojivého krému, vyhnout se návštěvě věřejných koupališť, bazénů a saun. Detailní instrukce dostanete v našem studiu.

 

Když odstraníte pigment, nebudu tam mít potom světlou skvrnu?

Nikoliv, laser odstraní jen přebytečný pigment v případě pigmentové skvrny, nebo umělý pigment v případě tetování. Světlá místa vzniklá například sluněním neošetřené části kůže sama ztmavnou a barva pokožky se vyrovná.

 

Není ošetření nebezpečné?

Při proceduře budete mít zaslepené oči, laser tak Vašemu zraku neublíží, stejně tak se speciálními brýlemi chrání i obsluha laseru. Poškození okolní pokožky je minimální, pokožka bude zhojena do několika dnů.

 

Proč se mi tvoří pigmentové skvrny?

Pigment je ochranou pokožky, funguje jako filtr, který nepropustí škodlivé složky slunečního záření. Nejčastěji má pokožka pocit, že se musí chránit více než je potřeba - takto vznikají pigmentové skvrny.

 

Mám permanentní make-up, který příliš nemizí, odstraníte ho?

Samozřejmě, odstraníme veškerý nechtěný pigment - i v oblasti obočí a rtů.

 

Chci si nechat překrýt staré tattoo novou kérkou, potřebuji původní tetování jen zesvětlit, je to možné?

Ano, tetování zesvětlíme dle požadavků, poté není problém do ošetřeného místa znovu tetovat.